Akt ženy

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 54 cm

Konec dražby: 08.06.2020 21:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč