Žena v žlutém

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, volný karton
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 54 cm

Konec dražby: 08.06.2020 21:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč