Akt ženy VIII.

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 45 cm, výška: 62 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 21:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč