257. Náměstí I.
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno na reversu, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 15.02.2022 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč