26. U tratě

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, volný list
Technika: olej na kartonu
Šířka: 58 cm, výška: 45 cm

Konec dražby: 23.03.2021 20:16 SEČ

Zbývá: 16d 3h 29m 50s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč