29. Ruka
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: kresba, datace: 1978
Šířka: 33 cm, výška: 20 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč