Portrét ženy

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na jednom místě vybouleno, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1985
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 22:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč