36. Džbánek a sklenka

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno vlevo dole, volný list
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 27.06.2022 20:35 SELČ

Zbývá: 1d 6h 52m 28s

Vyvolávací cena: 600 Kč