50. Pár
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno na reversu, volný karton
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33,5 cm, výška: 47,5 cm
Konec dražby: 23.03.2021 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč