71. Hasenburk
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno na reversu, volný list
Technika: akvarel, datace: 1949
Šířka: 37,5 cm, výška: 26,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.03.2021 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč