153. Hory v létě
Autor: Leonard Rotter
(1895 Vídeň - 1963 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 56 x 62 cm
Konec dražby: 24.11.2021 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč