Střechy

Autor: Bořivoj Borovský
(1933 Polička (Svitavy) - 2012 Česká republika)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 45 cm, rámování: 57 x 75 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 09.06.2020 20:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč