42. Kopie - Krajina
Autor: Augustin Mervart
(1886 Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí (Vsetín) - 1968 Přerov)
rámováno
Technika: ofset
Šířka: 93 cm, výška: 61 cm, rámování: 76,5 x 108,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč