Les
Autor: Karel Wagner
(1886 Pastviny - 1963 Kameničky)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 74 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 60,5 x 85,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.08.2023 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč