188. Cirkus Humberto
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: linoryt, datace: 1977
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 47 x 56 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč