188. Kokeschi I.
signováno zezadu
Materiál: dřevo, datace: 60. léta 20. století
Výška: 40 cm
Stav: používáno
Konec dražby: 23.04.2023 16:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč