U stolu

Autor: Jánuš Kubíček

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zasklenoa rámováno
Technika: dřevořez, datace: 1952
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 43 x 34,5 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč