Bača v Tatrách

Autor: Theodor Bechník
(1914 Kroměříž - ?)

signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 87 x 117 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 30.11.2021 19:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč