11. Cesta ve vsi
Autor: Maximilian Duchek
(1881 Praha - ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 58 cm, rámování: 69 x 67 cm
Konec dražby: 12.08.2020 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč