19. Odpočívající krávy
rámováno blondelovým rámem
Technika: olej na plátně
Šířka: 44,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 52 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 19:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč