19. Rokoková společnost
signováno vpravo dole
Technika: mědirytina na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 59 cm, rámování: 65 x 49 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.03.2019 19:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč