19. Štok Slavoj (*1892-?)
sign. PD, olej na kartonu Vesnice, rozměr 35 x 25 cm, rámováno 41 x 31 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč