19. Ullman Marie
pastel na kartonu, Žebrák, sign. LN, poškozeno, rámovací lišta, 72x99cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč