19. Vaic Aleš *1920

olej na kartonu, Bažant, sig. PD, datováno 1966, rozměr 55 x 68 cm, rámováno 72 x 88 cm

Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč