Válek - Hory

signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 37 cm, rámování: 39 x 68 cm

Konec dražby: 07.02.2024 20:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč