190. Akt u stromu
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 30 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 52 x 41,5 cm
Konec dražby: 10.05.2022 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč