Carl Petré - Soška kněze
signováno zespodu sošky
Materiál: dřevo
Šířka: 8 cm, výška: 27,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.03.2024 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč