137. Cesta k domu
Autor: Věra Šlárová
signováno vpravo dole, na reversu zbytek štítku, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 53 cm, rámování: 64 x 79 cm
Konec dražby: 07.06.2021 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč