Chalupa
Autor: Václav Haise
(1903 Buk - 1990)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, datace: 1977
Šířka: 31,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 30,5 x 40,5
Stav: dobrý
Konec dražby: 05.02.2024 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat