Kytice

Autor: Eva Řepková Benešová
(1935 ?)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 89
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 84,5 x 64 cm

Konec dražby: 10.05.2022 19:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč