Copatá

Autor: Jiří Bušek
(1953 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu razítko, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 100 cm, výška: 85 cm, rámování: 88 x 103 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč