232. PF 1996
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, paspartováno
Šířka: 9 cm, výška: 13 cm, rámování: 13 x 21 cm
Konec dražby: 05.01.2022 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč