279. PF 1989
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Šířka: 14 cm, výška: 9 cm, rámování: 17 x 21 m
Konec dražby: 08.02.2022 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč