40. V zimě - L formát
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1967
Šířka: 87 cm, výška: 63 cm, rámování: 74 x 97 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč