108. Zdikov - Šumava
Autor: Jan Spáčil
(1892 Praha - 1982 Cheb)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1928
Šířka: 69 cm, výška: 48 cm, rámování: 53,5 x 73,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.08.2021 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč