Krajina s řekou

Autor: Jan Spáčil
(1892 Praha - 1982 Cheb)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 53,5 x 73,5 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč