238. Dámská společnost
Autor: Jan Spáčil
(1892 Praha - 1982 Cheb)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1958
Šířka: 57 cm, výška: 49 cm, rámování: 53 x 71 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč