192. Křesílko
zlacené křesílko s čalouněným sedákem a područkami, nutno restaurovat
Výška: 86 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč