192. Křesílko

zlacené křesílko s čalouněným sedákem a područkami, nutno restaurovat
Výška: 86 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.09.2022 21:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč