Moudrost

Autor: Henri de Toulouse-Lautrec
(1864 Albi, Francie - 1901 Château Malromé, Saint-André-du-Bois, Francie)

Signováno v tisku, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: hlubotisk
Šířka: 20 cm, výška: 27 cm, rámování: 42,5 x 35 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč