193. Trinkmoc Ladislav
Trinkmoc Ladislav, olej na kartonu, Polní cesta, sign. PD, zaskleno, rozměr 34 x 49 cm, rámováno 38,5 x 54 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč