Gustav Mahler
Autor: Vladimír Suchánek
(1933 Nové Město nad Metují - 2021)
signováno dole pod grafikou, značeno 33/100, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 34 x 28
Konec dražby: 13.05.2024 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč