214. Pohled do krajiny
Autor: Zbyněk Štolovský
(1909 Kostelec nad Orlicí (Rychnov nad Kněžnou) - 1956 Buenos Aires)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kvaš, datace: 1946
Šířka: 15,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 26 x 35 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 10.05.2021 22:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat