5. Vesnice
Autor: Zbyněk Štolovský
(1909 Kostelec nad Orlicí (Rychnov nad Kněžnou) - 1956 Buenos Aires)
Technika: kvaš, datace: 1934
Šířka: 16 cm, výška: 12 cm, rámování: 26 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč