121. Podzim za dveřmi
Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, na reversu razítko "Pozůstalost Zbyněk Slavíček 1930 - 2012"
Technika: asambláž, datace: 1994
Šířka: 61,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 47 x 76 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč