15. Ženy
Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: koláž
Šířka: 57 cm, výška: 39 cm, rámování: 55 x 73 cm
Konec dražby: 14.06.2021 19:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč