71. Konec cesty
Autor: Milada Šindlerová-Vokáčová
(1923 Kroměříž - 2019 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1995
Šířka: 80 cm, výška: 58 cm, rámování: 62 x 83 cm
Konec dražby: 01.03.2021 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč