230. Dvojice
Autor: Jiří Ševčík
(1940 Pardubice)
signováno a datováno vlevo nahoře, na reversu autorský štítek. mírně krakelováno
Technika: olej na plátně, datace: 1963
Šířka: 70,5 cm, výška: 69 cm, rámování: 70,5 x 72 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 21:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč