Portrét muže

Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)

monogramováno vpravo dole, na reversu kresba a věnování, z pozůstalosti Maxe Pirnera, zaskleno a rámováno.
Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou
Technika: kresba
Šířka: 13 cm, výška: 23 cm, rámování: 45,5 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč