194. Kapela
oboustranná grafika, volný list, signováno značkou vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 19 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 16.02.2023 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč