San Gimignano
signováno a datováno vpravo dole, název
Technika: kombinovaná technika, datace: 1971
Šířka: 37 cm, výška: 54,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč